×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 985

آخرین اخبار همایشها

7 آذر 1395, 11:34 ق ظ
آخرین ویرایش در شنبه, 25 دی 1395 08:32

 

اطلاعیه تغییر تاریخ چهارمین همایش ملی آسیب شناسی آموزش سازمانی

            پیرو رخداد ناگهانی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و اعلام عزای عمومی، با عرض تسلیت به استحضار میرساند با توجه به حساسیت موضوع از نظر ساختار امنیتی و اجتماعی و احترام به ساحت ایشان برگزاری همایش ها و مراسمی که در این محدوده زمانی بود از سوی نهادهای علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور تغییر تاریخ یافت.

در همین رابطه چهارمین همایش ملی آسیب شناسی آموزش سازمانی که قرار بود در روزهای چهارشنبه مورخ 22/10/95 و پنج شنبه مورخ 23/10/95 در محل مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردد نیز، به دستور مقامات تغییر تاریخ یافته است. لازم به ذکر است موسسه ره آوران آفاق صنعت به عنوان دبیرخانه دایمی همایش، همچنان بر انجام تعهد خود  استوار و حد اکثر طی 10 روز آینده تاریخ جدید برگزاری را به استحضار کلیه مشارکت کنندگان محترم میرساند.

به دلیل وقفه بوجود آمده از صمیم قلب از تمام شرکت کنندگان، سخنرانان، حامیان و همراهان این رویداد ملی پوزش می طلبیم و سپاسگزار حمایت همیشگی شما هستیم.

فریبرز قاسمی

دبیر اجرایی و رییس شورای سیاستگذاری

 

 

انجمن علمی پدافند غیرعامل ایران به جمع حامیان علمی همایش "خطاناپذیر سازی عملیت انبار با رویکرد مدیریت ایمن و کیفی در انبار" پیوست.

 

 

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به جمع حامیان چهارمین همایش ملی آسیب شناسی آموزش سازمانی پیوست.

اطلاع رسانی اداره کل آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو

مدیر کل دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو طی نامه ایی، دستور اطلاع رسانی چهارمین همایش ملی آسیب شناسی آموزش سازمانی به توابع این وزارتخانه را صادر کرد.

شرکت قاسم ایران و انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران به جمع حامیان چهارمین همایش ملی آسیب شناسی آموزش سازمانی پیوستند.

 

 

 

از تلفیق تجربیات مدیران و کارشناسان آموزش و علوم دانشگاهی نتیجه خوبی می گیریم

دکتر اباصلت خراسانی دبیرعلمی چهارمین همایش ملی" آسیب شناسی آموزش سازمانی با رویکرد تجربیات اجرایی در سازمانها" تلفیق تجربیات مدیران و کارشناسان آموزش و علوم دانشگاهی را موجب ارتقای سطح دانش تخصصی در زمینه آموزشهای سازمانی دانست.

موسسه ره آوران آفاق صنعت به عنوان برگزار کننده این همایش استفاده از نقطه نظرات و تجربیات مدیران کارشناسان آموزش سازمانها، صنایع را در کنار اساتید برجسته این حوزه، هدف اصلی خود قرار داده است.

 

 

تاکید وزارت صنعت، معدن و تجارت بر ساماندهی و استانداردسازی انبارهای کشور:

 

در جلسه مشترک موسسه ره آوران آفاق صنعت و مدیران و کارشناسان اداره کل خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت موضوع ساماندهی و استانداردسازی انبارهای صنایع سراسر کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه دکتر تابش مدیر کل خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به لزوم سازماندهی استانداردسازی انبارهای صنایع در سراسر کشور، از موسسه ره آوران آفاق صنعت به عنوان مرجع تخصصی برگزار کننده رویدادهای تخصصی در حوزه انبار خواست تا در این زمینه  اطلاعات، دانش و تکنولوژی موجود کشور را دریافت و جهت استفاده در حوزه استانداردسازی و سامانه انبار کشور ارایه نماید.

در این خصوص ضمن انجام مذاکرات اولیه نقطه نظرات و عوامل مورد نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص ساماندهی و استانداردسازی انبارها ابلاغ گردید.

موسسه ره آوران آفاق صنعت به عنوان مرجع تخصصی و دبیرخانه دایمی رویدادهای علمی حوزه انبار و مراکز ذخیره و توزیع کالا فعالیت می نماید.

 

 

شرکت نصب نیرو، سازمان منطقه آزاد قشم، انجمن آموزش عالی ایران،بانک سپه، دانشگاه علامه طباطبایی به جمع حامیان چهارمین همایش ملی" آسیب شناسی آموزش سازمانی با رویکرد تجربیات اجرایی در سازمانها" پیوستند.

 

 

 

دو ایده و برنامه آموزشی جهت حضور در بخش برگزیدگان به دبیرخانه رسید.

دو ایده و برنامه آموزشی جهت حضور در بخش برگزیدگان از طرف گروه صنام و شرکت پالایش نفت تهران به دبیرخانه چهارمین همایش ملی آسیب شناسی آموزش سازمانی به دبیرخانه رسید.

 

 

آدرس پستی

مرکز آموزش موسسه ره آوران آفاق صنعت:

تهران-خیابان دکتر شریعتی-روبروی خیابان ملک-

خیابان شهید باقری شبستری-شماره 42

تلفن : 6-77680712    7-77632283 

فاکس :                                                            77539268

ایمیل :                                    info@afaghsanatgroup.com

وب سایت :                              www.afaghsanatgroup.com