×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 993

توهم اولین بودن!

3 شهریور 1395, 2:43 ب ظ
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 شهریور 1395 15:12

 

طی روزهای اخیر خبری با این مضمون به دستمان رسید که موسسه ای نوپا مدعی شده بود که برای اولین بار در ایران! موفق به کسب گواهینامه ایزو 29990 شده است .

اگر چه پیش از این نیز به صورت رسمی و غیر رسمی شاهد اخبار متنوعی از این موسسه بوده ایم که همیشه لبخند را برای خواننده به ارمغان آورده است، اما این بار به قول یکی از مدیران آموزش گاهی دنیای بعضی از به اصطلاح مدیران آنقدر کوچک  می شود که با یک اتفاق معمولی، مانند کودکی که به او شکلات بدهند آنقدر ذوق زده می شوند که گویی قله بزرگی را فتح کرده اند. میدانیم که مرسوم است گاهی افراد یا سازمانها موفقیتها و افتخاراتشان را به فرد، افراد یا سازمانی تقدیم میکنند، اما شگفت انگیز اینکه به خاطر این به اصطلاح موفقیت خودشان به زمین و زمان و به جوامع مختلف تبریک و تهنیت! می گویند...

ما در سال 2014 گواهینامه بین المللی ایزو 29990 را از شرکت نوبل آلمان دریافت کردیم ولی در آن زمان حتی با اینکه در بین موسسات معتبر همکار، خبری از دریافت این گواهینامه  توسط آنها دریافت نکرده بودیم، تصویر خاصی از اولین بودن، آنهم در ایران برای خود ومخاطبانمان نساختیم. ضمن اینکه اطلاع واثق داشتیم در بین موسسات معتبر آموزشی، هستند موسساتی که مدتها قبل گواهینامه ایزو 10015،9001 و IWA2 را دریافت کرده اند و سازمانهایی را هم می شناختیم که ایزو 29990 را استقرار داده بودند. اشاره به این نکته نیز ضروریست که برای ره آوران آفاق صنعت نشان کیفیتی را که از مدیران و کارشناسان آموزش و همچنین فراگیران و اساتید موسسه دریافت میکند ، بالاترین ارزش و اهمیت را دارد.

بهرحال امیدواریم موسساتی که تلاش میکنند در حد و اندازه موسسات معتبر آموزشی ظاهر شوند روزی بتوانند عملا در همین مسیر حرکت کرده و با چنین رویکردی که حاکی از عدم اشراف و اطلاع کافی از حوزه آموزشهای سازمانی است، خود را بیش از پیش زیر سوال نبرند.

روابط عمومی موسسه ره آوران آفاق صنعت همواره در مسیر انتشار اخبار با مستندات کافی و روشن حرکت کرده است. بر همین اساس تصویر گواهینامه ایزو 29990  موسسه را صرفاً جهت اطلاع منتشر میکند.

مدیران و کارشناسان آموزش می توانند با جستجویی ساده در اینترنت و جامعه آموزش سازمانی، به راحتی سوابق دریافت  گواهینامه های بین المللی در حوزه های مختلف را توسط موسسات آموزشی معتبر و  دیگر سازمانها دریافت کنند.

به امید تعالی روز افزون آموزشهای سازمانی

روابط عمومی موسسه ره آوران آفاق صنعت

آدرس پستی

مرکز آموزش موسسه ره آوران آفاق صنعت:

تهران-خیابان دکتر شریعتی-روبروی خیابان ملک-

خیابان شهید باقری شبستری-شماره 42

تلفن : 6-77680712    7-77632283 

فاکس :                                                            77539268

ایمیل :                                    info@afaghsanatgroup.com

وب سایت :                              www.afaghsanatgroup.com