×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 991

شعب و نمایندگی های جدید آفاق صنعت

11 فروردين 1395, 1:04 ب ظ
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 11 فروردين 1395 13:40

همین ابتدا به اطلاع می رسانیم آفاق صنعت هیچگونه شعبه و نمایندگی در هیچ نقطه ای در داخل کشور ندارد.

ما در طول فعالیت چندین ساله خود هر از چندگاهی به اشکال مختلف با سوء استفاده برخی افراد یا مؤسسات از برند آفاق صنعت مواجه شده ایم.

افرادی بوده اند که به دلیل نداشتن هویت کاری و جهت ارتباط با سازمانها، خود را از طرف آفاق صنعت معرفی کرده اند، افرادی حتی برای اینکه ایمیلشان توسط طرف مقابل خوانده شود، با استفاده از نام آفاق صنعت ایمیل ساخته و در ارتباطات خود از آن استفاده کرده اند، با تقلیدها و تقلبهای سطح پایین از روشها و برنامه هایمان از طرف برخی افراد و به اصطلاح مؤسسات نیز مدتهاست آشنا هستیم.

اما اخیراً به دو مورد خاص در این زمینه برخورد کردیم. در یکی از این موارد مؤسسه ایی به اصطلاح آموزشی در یکی از استانها مشخصاً با عنوان نماینده آفاق صنعت اقدام به برگزاری دوره آموزشی کرده بود. ضمن اینکه مشخص شد در بروشورهای خود حتی از لوگوی ما هم استفاده کرده است.

با حضور نماینده ره آوران آفاق صنعت در مرکز استان و شکایت از این مؤسسه نه چندان آموزشی!! موضوع به دادسرا ارجاع شد و با تعهد کتبی، عذرخواهی رسمی به اصطلاح مدیرآن موسسه و البته وساطت یکی از مدیران آموزش که برای ما بسیار قابل احترام هستند، از پیگیری شکایت خود صرف نظر کردیم.

اما مورد دیگر مؤسسه ایی است که تاکنون به اشکال مختلف تلاش کرده به نوعی از نام و اعتبار ره آوران آفاق صنعت استفاده کند. چندین بار اساتید و مدیران آموزش از اینکه کارمندان این مؤسسه خود را از طرف آفاق صنعت معرفی می کردند، ابراز نارضایتی نمودند، اما در آخرین مورد یکی از مدیران آموزش به ما اطلاع داد که پا را فراتر نهاده خود را شعبه آفاق صنعت معرفی کرده اند. جالب تر اینکه این موضوع از طرف به اصطلاح مدیر آن مؤسسه عنوان شده است. به یاد نظر یکی از اساتید افتادیم که می گفت هر منشی و دفترداری نمی تواند مدیر عامل شود.

اینکه فردی که نام مدیر را یدک می کشد برای گرفتن چند نفر ثبت نام جواب منفی بشنود و دست به دامان اعتبار آفاق صنعت شود، اندازه طرف مقابل ما را مشخص می کند. اگر چه هر آنچه را که تا کنون نیز بر آن میبالد نتیجه اندیشه و توانمندی خود نیست، که از کوزه همان تراود که در اوست، بلکه حاصل دو سه برگی است که از بلندای تنومند آفاق صنعت فروافتاده اند و از بد روزگار، هر روز باید با آنچه که سبب افتادنشان شده روبرو باشند.

بنا بر این طبیعیست که با دوره های آموزشی خیالی، که از حیث تعدد اعداد بی اعتبار، گاه و بیگاه لبخندی را برروی لبها می نشاند و یا آویختن به اعتبار مؤسسه ایی که جایی در آن ندارند، بخواهند کمبودها و نبودها را جبران کنند.

افرادی هستند که هر چه دارند و بواسطه آن خود را با سابقه اعلام می کنند، از آفاق صنعت است و تلاش میکنند همه آنچه را که ندارند با تقلیدهای کودکانه از آفاق صنعت به دست آورند..... خلائی که هیچگاه پر نخواهد شد.

ما به تمام مؤسساتی که به صنعت و آموزش کشور خدمت می کنند احترام می گذاریم و آنها را همکار خود می دانیم، اما وقتی موضوع فریب دادن شرکتها، اساتید و مدیران آموزش باشد، موضوع شکل دیگری پیدا می کند.

بهر حال مجدداً تاکید می کنیم ره آوران آفاق صنعت هیچگونه شعبه یا نمایندگی درهیچ نقطه از کشور ندارد و سایر اطلاع رسانی های لازم در این زمینه انجام خواهد شد.

آدرس پستی

مرکز آموزش موسسه ره آوران آفاق صنعت:

تهران-خیابان دکتر شریعتی-روبروی خیابان ملک-

خیابان شهید باقری شبستری-شماره 42

تلفن : 6-77680712    7-77632283 

فاکس :                                                            77539268

ایمیل :                                    info@afaghsanatgroup.com

وب سایت :                              www.afaghsanatgroup.com