×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 612

دومین کنفرانس تخصصی اصول و روشهای کنترل و بازگشت مشتری در تاریخ 23 مهرماه برگزار شد.

9 آبان 1394, 12:43 ب ظ
آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 آبان 1394 12:33

کنفرانس تخصصی " اصول و روشهای کنترل و بازگشت مشتری" از برنامه های اختصاصی موسسه ره آوران آفاق صنعت است که با تکیه بر نزدیک به دوسال کار پژوهشی طراحی و اجرا گردیده است. با توجه به موضوع، محتوا و کیفیت اجرای این کنفرانس درخواست برای شرکت در این برنامه به حدی بود که مجبور شدیم با سنت شکنی این کنفرانس را  دوبار درسال جاری اجرا کنیم. حضور بیش از 380 نفر از مدیران عامل، مدیران و کارشناسان بازاریابی، فروش و تحقیق و توسعه در دومین کنفرانس، یکی از موفق ترین برنامه های علمی و کاربردی را در حوزه مشتری، فروش و بازاریابی رقم زد.

خصوصیت برجسته این کنفرانس که باعث شد مورد استقبال زیادی قرار گیرد، پرداختن به موضوعی مهم بصورت کاملاً کاربردی و تخصصی و با حضور بهترین اساتید کشور بود.

 

 

دکتر احمد روستا، پدر علم بازاریابی ایران، طی دو سخنرانی جداگانه با ارایه جدیدترین پژوهشهای بین المللی در حوزه مشتری، فروش و بازاریابی، مانند همیشه سبک خاص خود را در ارایه مطالب داشت که به شدت مورد تشویق شرکت کنندگان قرار گرفت.

 

 

دکتر پرویز درگی یکی از دیگر سخنرانان پیش از نیمروز هم در سخنرانی های خود در دو نوبت به نکات بسیار مهمی در حوزه موضوع کنفرانس اشاره کرد.

 

 

جواد کریم زاده نماینده ویژه بخش تحقیق و توسعه بانک پاسارگاد که در کنفرانس اظهار داشت: این برنامه یکی از بهترین کنفرانسهایی بود که در آن شرکت کرده ام. به هیچ وجه تصور نمی کردم که موسسه ایی با این توانمندی وجود داشته باشد که بتواند یک کار تخصصی در این حد را به این شکل اجرا نماید.

 

جذابیت کنفرانس در حدی بود که حتی شرکت کنندگان ردیف های آخر نیز با دقت کامل به سخنرانیها توجه می کردند.

 

 

 

اجرای موفق این کنفرانس در سایه مهر پروردگار و تلاش کارکنان موسسه ره آوراه آفاق صنعت از جمله خانم صمدی قائم مقام مدیرعامل ، خانم عظیمی ، خانم شیرقاسمی، آقای مهندس اسدزاده و سایر کارکنان واحدهای پشتیبانی و مالی میسر گردید.

 

 

 

 یکی از برنامه های خاص این کنفرانس، اجرای پنل پرسش و پاسخ با حضور دکتر احمد روستا و دکتر پرویز درگی بود. با برنامه ایی که از قبل تدوین شده بود، سوالات شرکت کنندگان دریافت و در پنل مربوطه توسط اساتید پاسخ داده شد.

 

 

 

پس از پایان بخش اول کنفرانس و در زمان مراجعت برای صرف نهار، تقاضای شرکت کنندگان برای گرفتن عکس یادگاری با دکتر روستا و دکتر درگی به حدی بود که برای حفظ وقت، از تمام متقاضیان دعوت شد تا بصورت جمعی با این اساتید عکس بگیرند.

 

 

 

دکتر محمد بلوریان تهرانی، اولین سخنران بخش دوم کنفرانس بود که مطالبی را در حوزه ذخیره سازی مشتری و ذخایر مشتریان عنوان کرد.

 

 

 

سخنران دوم بخش دوم کنفرانس دکتر امید فدایی منش بود که در رابطه با روشهای ایجاد ارزشهای پایدار و ماندگار برای مشتریان ایرانی، ایراد سخنرانی کرد

 

 

سخنران پایانی دومین کنفرانس اصول و روشهای کنترل و بازگشت مشتری، مهندس بهروز افشار بود که با یک ارایه متفاوت تمامی شرکت کنندگان را به وجد آورد.

 

 

  شرکتهای پیام گستر و پیشگامان تجارت حامیان دومین دوره کنفرانس بودند که در مراسم اختتامیه به ترتیب به 5 نفر از شرکت کنندگان 5 بسته اینترنت یکساله رایگان و به 11 نفر از شرکت کنندگان بن خرید یک میلیون تومانی اهدا کردند. لازم به ذکر است شرکت پارمیدا نیز با محصولات خود از شرکت کنندگان پذیرایی نمود. 

 

 

آدرس پستی

مرکز آموزش موسسه ره آوران آفاق صنعت:

تهران-خیابان دکتر شریعتی-روبروی خیابان ملک-

خیابان شهید باقری شبستری-شماره 42

تلفن : 6-77680712    7-77632283 

فاکس :                                                            77539268

ایمیل :                                    info@afaghsanatgroup.com

وب سایت :                              www.afaghsanatgroup.com