• اسلایدر معرفی موسسه 1
  اسلایدر معرفی موسسه 1
 • اسلایدر معرفی موسسه 2
  اسلایدر معرفی موسسه 2
 • اسلایدر معرفی موسسه 3
  اسلایدر معرفی موسسه 3
 • اسلایدر معرفی موسسه 4
  اسلایدر معرفی موسسه 4
 • اسلایدر معرفی موسسه 5
  اسلایدر معرفی موسسه 5

گزارش برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با روش های نوین نیازسنجی آموزشی بارویکرد اثربخشی آموزشی

کارگاه آموزشی آشنایی با روش های نوین نیازسنجی آموزشی بارویکرد اثربخشی آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان آموزش سازمان ها و صنایع در تاریخ 25 و 26 اردیبهشت برگزار شد.

این دوره که با هدف آشنایی با فرآیند های نیازسنجی آموزشی و نحوه ایجاد ارتباط آن با فرآیند اثربخشی آموزشی طراحی شده بود با ارایه دکتر سعید سپهری، دکتری مدیریت آموزشی، مشاور و مدرس آموزش های سازمانی پایان یافت.

مباحثی چون آشنایی با انواع استانداردهای بین المللی در زمینه آموزش سازمانی، ارائه انواع مدل های نیازسنجی آموزشی از جمله (مدل DACUM (Development A Curriculum)، مدل PAQ (مك كلند )، مدل PS( حل مسئله )، مدل POT، مدل اثربخشي كرك پاتريك، مدل اثربخشي فيليپس و ...)، همچنین ارتباط فرآیند نیازسنجی آموزشی با نظام ارزشیابی و اثربخشی، مبحث رویکرد استراتژیک در طراحی و برنامه ریزی دوره های آموزشی، نحوه تدوین شاخص های فرآیندی و نقش اجرای موثر آموزش های سازمانی در اثربخشی برنامه های آموزشی مورد بحث قرار گرفت و در خاتمه کارگاه نیازسنجی آموزشی برگزار شد.

لازم بذکر است موسسه ره آوران آفاق صنعت دو سال پیاپی برگزارکننده همایش ملی آسیب شناسی آموزش سازمانی مبتنی برتجربیات اجرایی در سازمان هاست که با همکاری مدیران و کارشناسان خبره در این زمینه و اساتید دانشگاه به صورت کاملا تخصصی در زمینه آسیب شناسی و آسیب زدایی آموزش سازمانی مشغول پژوهش است.


آدرس پستی

مرکز آموزش موسسه ره آوران آفاق صنعت:

تهران-خیابان دکتر شریعتی-روبروی خیابان ملک-

خیابان شهید باقری شبستری-شماره 42

تلفن : 6-77680712    7-77632283 

فاکس :                                                            77539268

ایمیل :                                    info@afaghsanatgroup.com

وب سایت :                              www.afaghsanatgroup.com

نظــرسنجی

نحوه آشنایی شما با موسسه آفاق صنعت از چه طریقی می باشد؟